kameralne apartamenty
na sprzedaż

Fitness club

Legenda o morskiej Enklawie

Za siedmioma lasami, za siedmioma wydmami, tuż nad brzegiem morza znajduje się małe królestwo, zwane Królestwem Promiennego Uśmiechu. To wyjątkowe miejsce wypełnione jest spokojem, radością i zadowoleniem z codziennych spraw. Jego Mieszkańcy – zarówno dorośli, jak i dzieci, większość czasu spędzają beztrosko na plaży. Obce są im problemy sąsiadów z większych królestw, którzy od świtu wysyłają na plaże posłańców, by zająć na niej najlepsze miejsca, bo w przeciwnym razie ich dzieci zmuszone będą pokonywać mroczny labirynt parawanów za każdym razem, gdy zechcą wejść do wody. Promienne Królestwo położone jest na uboczu, więc na jego plaży nigdy nie panuje tłok. Dzięki temu Mieszkańcy nie muszą zrywać się o poranku, a na ich wypoczętych twarzach zawsze maluje się uśmiech. Przed południem niespiesznie piją kawę na tarasie, podczas gdy ich dzieci wspólnie dokazują na pełnych atrakcji placach do zabaw.Dobrego nastroju Uśmiechniętych Mieszkańców nie psują nawet deszczowe dni, bo w jednym z budynków mają do dyspozycji specjalną przestrzeń łączącą w sobie pokój gier i zabaw dla dzieci oraz miejsce spokojnego relaksu lub aktywnego wypoczynku dla starszych. Wieczorami, gdy przez szeroko rozsuwane drzwi wpada do bawialni powiew słonej bryzy, zamienia się ona w kameralny klub, w którym sąsiedzi spotykają się, by wspólnie spędzać czas, popijając wino, śmiejąc się, a czasem bawiąc przy rytmach ulubionej muzyki. Ci najbardziej romantyczni wymykają się, by po paru krokach znaleźć się na plaży i cieszyć się czarodziejskim widokiem nadmorskiego zachodu słońca. Zasypiając, zarówno ci mali, jak i zupełnie dorośli Mieszkańcy Królestwa Promiennego Uśmiechu słuchają napływającego z oddali kojącego szumu morza, który sprowadza do nich tylko dobre i szczęśliwe sny.

Fitness club

O inwestycji

Apartamenty Enklawa Mielno,to wyjątkowy i prestiżowy adres w spokojnej części Mielna (Unieście). Do Państwa dyspozycji oddamy dwa kameralne budynki, które składają się łącznie z 42 wyjątkowych apartamentów o powierzchni od 31 m² do 53,5 m².

Na najwyższą kondygnację dostaną się Państwo komfortowo dzięki nowoczesnej i cichej windzie. Dodatkowo do Państwa dyspozycji będzie sala fitness, miejsce zabaw dla dzieci na zewnątrz oraz wewnątrz budynku a także miejsce spotkań dla dorosłych. Dla aktywnych stojaki na rowery, deski i inne akcesoria sportowe. Każdy z  właścicieli będzie miał do dyspozycji indywidulne miejsce parkingowe.

Oddanie inwestycji planowane jest na drugi kwartał 2019.

Fitness club

sala fitness
miejsce zabaw

kameralna
zabudowa

Sala fitnessMiejsce zabawMiejsce zabawRecepcja
2018 © Enklawa Mielno Polityka prywatności
Made in Poland: DSW